O Stronie

sierpnia 17, 2015

Dzień dobry!

Widzę, że poszukujesz czegoś więcej na temat tej strony. Zatem usiądź wygodnie i czytaj! :)

Chlorofilowy dziennik powstał z pasji do roślin (właściwie podchodzi to już pod fanatyzm). Wszystko zaczęło się od owocu flaszowca peruwiańskiego, który przywieziono mi z dalekich krajów. Wtedy w mojej głowie wykiełkowała myśl - a co by to się stało jakby to wysiać?

 Jak pomyślałam tak zrobiłam i stopniowo kolekcja powiększała się, a Chlorofilowy Dziennik stał się miejscem, gdzie chciałam to sobie wszystko uporządkować. 

Strona ta stała się dla mnie czymś co motywuje do dalszej uprawy, sprawia że więcej wiem i dowiaduję się o roślinach, ich uprawie czy zastosowaniu, a jednocześnie dzielę się tym z Tobą, drogi czytelniku:)
Mam nadzieję, że udało mi się na tym skrawku internetu stworzyć miłą dla oka stronę z niezbędnymi informacjami, ciekawostkami, grafikami. Staram się, aby każdy tekst czy artykuł o roślinach był ciekawy i pełen dobrej jakości zdjęć (przepraszam za starsze posty, ale wtedy jeszcze nie bardzo miałam swoją wizję Dziennika). Wciąż się rozwijam i uczę, liczę że wychodzi to coraz lepiej:)

Zatem zachęcam do komentarzy - co jeszcze zamieścić na stronie, czego brakuje, co jest dobrze a co źle - najlepiej nawet tutaj.

I na koniec ciekawostka: flaszowiec peruwiański już na zawsze będzie patronował Chlorofilowemu Dziennikowi, choć mam obecnie wielu innych ulubieńców:)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.