#reklama

Roczne mango

Dzień dobry!

Właśnie uświadomiłam sobie, że moje pierwsze mango ma już ponad rok (wysiane w okolicach kwietnia), zatem czas pokazać jak mango urosło przez ten rok! Poprzednią aktualizację mango robiłam w sierpniu 2015 roku, po czterech miesiącach.

Przede wszystkim roślina ma się bardzo dobrze, nie ma z nią żadnych problemów - ani szkodników, ani chorób, na które ponoć te rośliny czasem chorują przy gorszych warunkach. Ogólnie jest dobrze:)

Młode liście mango wybarwiają się przepięknie:)
Roczne mango w całej okazałościJako bonus wrzucę Wam jeszcze jedną informację dotyczącą aktualizacji mango w mojej gromadce, tak na koniec:)

Otóż wysiałam kolejne mango, które już puściło korzonek i mimo mojego zapominalstwa przeżyło i powoli wypuszcza łodyżkę. Wygląda uroczo, nie uważacie?:)


Mam nadzieję, że za rok będę mogła napisać podobnego posta o tym maluchu:) 

A jak tam Wasze mango?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza

Wesprzyj moją pracę 👇

Od 10 lat tworzę całkowicie darmowe materiały dla ludzi takich jak ja - zainteresowanych dziwnymi roślinami użytkowymi i jadalnymi. Strona ta powstaje tylko dzięki pracy jednej osoby, sama piszę, fotografuję 📷, robię research, dbam o social media i grafikę. Postaw mi kawę na buycoffee.to